Kes on Relika?

 

ÄRI ja isikliku arengu nõustaja

Minu soov aidata Sind, et sa saaksid teha seda, mida sa päriselt teha tahad, aitan sul juhina kasvada ja ehitada Sinu ettevõte edukaks ning muuta see läbi maailma paremaks.

Relika Metsallik-Koppel 2

Relika Metsallik-Koppel – Minu teekond eesmärkideni

Me kõik saame endale sündides kaasa teatud anded. Meie ülesanne on need ülesse leida ja neid võimalikult hästi rakendada nii enda kui teiste inimeste hüvanguks. Lisaks annetele saadavad meie elu erinevad uskumused ja hirmud, mis antakse meile kingitusena kaasa meie vanematelt, teistelt sugulastelt, kasvatajatelt, õpetajatelt. Ja siis selle pagasiga on vaja meil oma elu elada. On õnn, kui sinu ümber on sünnist saati need inimesed, kes oskavad märgata ja tuua välja just selle, mis on sinu tugevad küljed ning suunata sind sinna, kus neid andeid kõige paremini rakendada.

Minu andeks on heas mõttes provotseerida iseennast ja inimesi enda ümber nii materiaalsele kui vaimsele arengule. Minu kohalolu, sõna või tegu loob võimaluse reaktsiooniks, mis on heaks indikaatoriks näitamaks inimese valmisolekut võimalikuks muutuseks. Selle andega kaasnev elukestev kogemustepagas on andnud mulle laiapõhjalised teadmised, mis on tegelikult inimeste reaktsiooni taga, miks ei olda muutuseks valmis ning mida päriselt vajatakse.

Komplektis provotseeriva energiaga olen saanud endale kaasa ka ambitsiooni pürgida kõrgemale ja nautida suurte ja silmapaistvate asjade tegemist. Ning leides endas kindla sihi luua tulemusi, mis on jätkusuutlikud ja väärtuslikud.

Töötades erinevates organisatsioonides ja ettevõtetes, juhtides erinevaid projekte ITst ettevõtte strateegiani on saanud eesmärkidest minu elu lahutamatuks osaks. Iga projekt algab alati eesmärkide püstitamisega ja projekti lõppedes on alati oluline, et eesmärgid saaksid täidetud.

Eesmärkide saavutamisel mängib alati kriitilist rolli meeskonna pühendumus, mis sõltub omakorda sellest, kui hästi on eesmärgid seatud ning kui üheseltmõistetavad need seotud osapoolte jaoks on. Samamoodi nagu on projektidega on ka ettevõtetega. Ettevõte luuakse alati eesmärgiga, kuid kui see eesmärk saab täidetud või kui algselt seatud eesmärk muutub, on vaja uusi eesmärke, juhul kui soovitakse ettevõttega jätkata. Olles kogenud ise ettevõtte loomise ja arendamise “võlu ja valu” ning näinud seda kõrvalt nii oma sõprade kui kolleegide peal, on minu soov aidata Sul ehitada oma ettevõte edukaks. Pakun Sulle välja metoodika ja tööriistad, mis sind sellel teel aitavad ning pakun Sulle tuge nii kaua kui vaja, et jõuda “olen edukas” mõtteviisini.

“Eesmärkide saavutamisel mängib alati kriitilist rolli meeskonna pühendumus.”

lets-get-started

Miks valida mind partneriks?

Pean enda tugevaks küljeks oskust kuulata ja näha puude taga metsa. Omades laiemat arusaama, kuidas asjad meie jaoks toimivad ning teades, milliseid “supervõimeid” me tegelikult omame, võimaldab mul näha mustreid, mille lõksu me kipume langema ja mis ei võimalda meil jõuda soovitud tulemusteni.

Ma tean, et kõik on võimalik! Aga ainult siis, kui me ise sellesse usume.

Kogemus ja koolitused

Kogemus

 • IT projektide juhtimine
 • Strateegiaprojektide juhtimine
 • OKR (Objectives and Key Results)
 • Äriarendus
 • Juhtide nõustamine

Koolitused

 • Projektijuhtimine
 • Muudatuste juhtimine
 • OKR (Objectives and Key Results)
 • Lead the Field – Proctor Gallagher Institute
 • Magic in Your Mind – Proctor Gallagher Institute
 • Thinking into Results – Proctor Gallagher Institute

Millega saan sind aidata?

Ühine suund

Kui hea ülevaade on Sinu meeskonnal organisastiooni strateegiast?

Kas seatud eesmärgid on ainult juhtkonna “omad” või tunnevad kõik organisastiooni liikmed, et seatud eesmärgid on nende “omad” ka?

Kuidas luua sellist omaksvõtmist?

Kuidas viia sõnum kõigini lihtsalt ja kompaktselt?

Ambitsioonikad eesmärgid

Kas sinu organisastiooni eesmärgid on selgelt sõnastatud ja üheselt arusaadavad miks just see ja miks just praegu?

Kas sinu organisastiooni eesmärgid on ambitsioonikad ja inspireerivad tegutsema?

Kuidas teha nii, et iga tulemus on selgelt mõõdetav ning aktsepeeritud?

 

Parem koostöö

Kas sa tunned juhina, et sul on vahel keeruline minna läbi takistustest ja vajaksid selleks välist tuge?

Kas sa vajad vahel enda kõrvale “peeglit”, et leida selgust iseendas?

Kas sa tahaksid olla parem otsustaja?

Järgi minu tegemisi sotsiaalmeedias:

Kõik on võimalik!

Anna oma küsimustest või soovidest märku kasutades kontaktivormi või helistades-kirjutades. Tuginedes oma teadmistele ja kogemustele leiame just Sinu jaoks parima võimaliku lahenduse. Esimene konsultatsioon on tasuta!

Edukaks OÜ

Reg. nr 16566844

(372)-5660-4603

relika@edukaks.ee